Podział punktów w Borzęcinie.

W 4. kolejce GKS podejmował zespól Sokola w Borzęcinie Górnym. Już od pierwszych minut piłkarze obu zespołów podjęli zaciętą grę. Żadna z drużyn nie stworzyła sobie wyraźnej przewagi, jednak można było zobaczyć kilka klarownych akcji po obu stronach. W 72 minucie piłkarz Sokola otrzymał drugą żółtą kartkę i GKS grał końcówkę z przewagą jednego zawodnika. Nie przyniosło to jednak korzyści i mecz zakończył się remisem 0:0. Rezultat meczu był sprawiedliwy. Szkoda, że nie zobaczyliśmy bramek.

Mimo pierwszej utraty punktów remis jak najbardziej cieszy. GKS po 3 meczach ma na koncie 7 punktów i bilans bramkowy 3|0. Pozostałe mecze 4. kolejki rozegrane zostaną w weekend.