Początek IV ligi z wysokiego C!

W niedzielę GKS rozegrał mecz w Rytrze z lokalną drużyną. Poprad po dwóch kolejkach zdobył komplet komplet 6 punktów. Już w 15 minucie wynik otworzył Grzegorz Mikler wykorzystując błąd ofensywy gospodarzy. W 40 minucie wynik na 2:0 podwyższył Kamil Rynduch nie dając szans bramkarzowi strzałem z rzutu karnego i ustalając wynik meczu. Tym samym beniaminek IV ligi po po dwóch meczach ma na koncie 6 punktów i mimo zaległego spotkania z Wartą plasuje się w tabeli na 4. miejscu.

Już w środę o godzinie 17:30 GKS rozegra spotkanie z Sokołem Borzęcin Górny. Na swoje "stare śmieci" wróci Tomasz Rachwalski - nowy zawodnik GKS'u i trener rezerw.

zdjęcia: popradrytro.eu

Rozgrywki A - Klasy zainaugurowały rezerwy GKS'u. Podopieczni Tomka zremisowali na wyjeździe z zapolem Beskidu Żegocina 1:1. Bramkę strzelił Mariusz Misa