Pewne zwycięstwo GKS II.

Na wyremontowanym boisku w Świniarach w 2. kolejce A - Klasy rezerwy GKS grały z zespołem Górnika Siedlec. Już w pierwszych minutach meczu pogoda nie sprzyjała piłkarzom, ponieważ zaczął padać deszcz. W pierwszej połowie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Mariusza Misy, który strzelił gola na 1:0. W drugiej połowie dominowali już tylko gospodarze. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Lukasz GachRafał Sarara i ponownie Mariusz Misa. Górnikowi udało się strzelić tylko jedną bramkę a mecz skoczył się wynikiem 4:1.

Po dwóch kolejkach GKS ustępuje w tabeli jedynie zespołowi Żubra.

_____________________________________________________________________________________________________

W czwartek o godzinie 18:00 GKS zagra zaległe spotkanie 1. kolejki IV ligi z Wartą Białka Tatrzańska. Mecz odbędzie się w Zakopanem na stadionie COS.