Okres przygotowawczy na plus!

Przygotowujący się do rozgrywek w IV - Lidze zespół GKS Drwinia rozegrał dwa mecze kontrolne w ostatnim czasie- tak informują działacze klubu. Zespół GKS w wyjazdowych pojedynkach zmierzył się z zespołami Rylovi i Orła Dębno.

W meczu w Rylowej nasz zespół zwyciężył1 : 5, a w meczu z Orłem zwyciężył1 : 8.

Pierwsze mecze sparingowe pokazują, że trener Piątek, jak i sami zawodnicy, bardzo poważnie traktują "historyczne wyzwanie", które wiąże się występami w bardzo mocnej - z punktu widzenia sportowego IV Lidze.

Następny mecz sparingowy zespół GKS rozegra w najbliższą sobotę w Gdowie o godzinie 17:00 z tamtejszą Gdovią.
Mecz w Gdowie zakończył sięwygraną GKS 0 - 4.Zespół wystąpił w niepełnym składzie ze względu na pracę zawodników. W dniu jutrzejszym zawodnicy, którzy nie wystąpili dzisiaj zagrają w rezerwach o godzinie 17:00 w Grobli. Rywalem rezerw GKS będzie zespół Czarnych Kobyle.

Rezerwy GKS pokonały w meczu sparingowym zespół Czarnych Kobyle 4 - 2

GROBLA.NET